• Polski
  • English
  • Deutsch

O nas

Jesteśmy producentem i dostawcą technicznych detali z tworzyw sztucznych dla Klientów z branż: elektronicznej, elektromaszynowej, energetycznej, motoryzacyjnej, sprzętu gospodarstwa domowego, budowlanej, medycznej oraz rehabilitacyjnej.

Zajmujemy się obsługą całego procesu produkcyjnego. Służymy naszym Klientom w doborze materiałów, produkujemy formy wtryskowe produkcyjne i prototypowe, wytwarzamy prototypy, prowadzimy seryjną produkcję, a wytworzone wypraski wtryskowe dekorujemy, zabezpieczamy, spajamy, obrabiamy zgodnie z życzeniami Klientów. Cały proces produkcyjny jest objęty rygorystyczną kontrolą jakości.

Nasza firma jest częścią międzynarodowej grupy firm KL:

  • KL – Keune & Lauber GmbH (Keune, Lauber), Niemcy
  • KLG – KLG Sp. z o. o. (Keune, Lauber, Gołębiowski), Polska
  • KLGS – KLGS Sp. z o. o. (Keune, Lauber, Gołębiowski, Serafin), Polska

Wszystkie firmy związane są z produkcją konstrukcyjnych wyrobów z tworzyw sztucznych. Współpracują ze sobą, lecz każda z nich jest niezależna. Dzięki temu funkcjonujemy stabilnie i zapewniamy naszym Klientom najlepszą jakość usług i szeroki ich wachlarz.

Posiadamy ponad czterdziestoletnie doświadczenie w zakresie wtrysku tworzyw sztucznych, nadal kształcimy się i intensywnie rozwijamy – zarówno merytorycznie jak i sprzętowo.  Na bieżąco obserwujemy rynek, uczestniczymy w międzynarodowych i krajowych targach i spotkaniach branżowych.

Prowadzimy prace badawczo-rozwojowe. Współpracujemy z krakowskimi uczelniami technicznymi: Akademią Górniczo-Hutniczą i Politechniką Krakowską oraz z Instytutem Zaawansowanych Technologii  IOS Kraków. Dzięki temu wprowadzamy usprawnienia i innowacje, zarówno materiałowe jak i technologiczne.

Wszystkie te działania podejmujemy, by jako dostawca dla liczących się na rynku Klientów uczestniczyć w ich rozwoju jako partner biznesowy, oferujący oczekiwane przez nich rozwiązania techniczne.

ADRES
KLGS Sp. z o.o.
Pcim 1512
32-432 Pcim

TELEFON
(+48) 12 274 32 23

EMAIL
klgs@klgs.pl

ZNAJDŹ NAS NA

Realizacja krasti.pl