• Polski
  • English
  • Deutsch

Produkcyjne formy wtryskowe

Nasza działalność w zakresie budowy produkcyjnych form wtryskowych oparta jest na najnowocześniejszych technologiach i umożliwia wykonanie i realizację skomplikowanych projektów.

Proces technologiczny rozpoczyna się od stworzenia projektu konstrukcji. Dopracowane wzornictwo z uwzględnieniem parametrów najwyższej funkcjonalności, optymalnej wydajności, prowadzi do zmniejszenia kosztów wytwarzanych detali. Wynik tego pierwszego etapu to plik danych zawierający rysunek konstrukcyjny, który jest wykorzystywany jako obowiązująca podstawa robocza do budowy form.

W drugim etapie – w procesie obróbki – stosujemy najnowocześniejsze obrabiarki typu „State-of-the-Art”, za pomocą których można obrabiać płyty o maksymalnym wymiarze 496 x 696 mm. Transfer danych geometrycznych – powstałych na bazie programów CAD – do obrabiarek – odbywa się bezpośrednio drogą elektroniczną.

Wykonana przez nas forma pozwala na spełnienie Państwa wymagań: jest precyzyjna, wytrzymała i wyposażona w najnowocześniejsze podzespoły – między innymi systemy gorąco-kanałowe firmy HEITEC oraz elementy hydrauliki siłowej firmy HEB.

ADRES
KLGS Sp. z o.o.
Pcim 1512
32-432 Pcim

TELEFON
(+48) 12 274 32 23

EMAIL
klgs@klgs.pl

ZNAJDŹ NAS NA

Realizacja krasti.pl