• Polski
  • English
  • Deutsch

Narzędziownia

Posiadamy własne zaplecze narzędziowe aby skutecznie i efektywnie serwisować i regenerować powierzone nam formy wtryskowe i oprzyrządowanie. Nasza narzędziownia wyposażona jest w nowoczesne obrabiarki – elektrodrążarki, wycinarki drutowe, centrum obróbcze CNC i inne – umożliwiające samodzielną produkcję elementów produkcyjnych i prototypowych form wtryskowych oraz dodatkowe skrócenie czasu ich napraw.

W przypadku realizacji nowych projektów współpracujemy z siedmioma renomowanymi, lokalnymi narzędziowniami, co pozwala nam na sprawną oraz profesjonalną realizację zawansowanych projektów.

Dla każdej formy wtryskowej prowadzimy kartę narzędzia, w której mamy informacje o statusie formy, ilościach wykonanych cykli, wykonanych przeglądach, interwencjach i awariach.

Każdy pojedynczy proces produkcyjny jest kontrolowany. Wytworzone elementy poddawane są nieustannej kontroli w naszym laboratorium pomiarowym, które korzysta z koordynacyjnej maszyny pomiarowej 3D Mitutoyo.

Zajmujemy się nie tylko wykonaniem, ale również projektowaniem form i weryfikacją poprawności projektu. Wykorzystujemy profesjonalne oprogramowanie i systemy tj. Creo 7, Solid EDGE, EDGECAM. Mamy możliwość sprawdzenia projektu z zastosowaniem komputerowych symulacji procesu wtrysku, wykorzystując wiodące na rynku oprogramowanie Moldex-3D.

ADRES
KLGS Sp. z o.o.
Pcim 1512
32-432 Pcim

TELEFON
(+48) 12 274 32 23

EMAIL
klgs@klgs.pl

ZNAJDŹ NAS NA

Realizacja krasti.pl