• Polski
  • English
  • Deutsch

KLGS – nowy partner „Szarotek” z Nowego Targu!

01.02.2022

Nasza firma stała się sponsorem KH Podhale Nowy Targ, dzięki czemu będziemy mogli wspierać działania lokalnych sportowców.

Podhale Tauron Nowy Targ to wizytówka polskiego hokeja i najbardziej utytułowany klub w historii rozgrywek hokeja w naszym kraju. KLGS, jako nowy partner “Szarotek” mocno kibicuje Mistrzom Polski. Popularne „Szarotki” powstały 26 listopada 1932 roku i od tego czasu w Stolicy Podhala jak i całym regionie stanowią coś więcej niż tylko klub, o czym świadczą wierni kibice licznie gromadzący się na trybunach Miejskiej Hali Lodowej.

nowy partner szarotek

Podhale jest wielokrotnym Mistrzem Polski, którego wychowankowie stanowią o sile Reprezentacji oraz Polskiej Hokej Ligi. Hokeiści Podhala zdobyli 19 tytułów Mistrza Polski, po srebro sięgali 11 razy natomiast po brąz 16 razy. To również klub, który wychował kilkudziesięciu olimpijczyków reprezentujących nasz kraj podczas Zimowych Igrzysk Olimpijskich m.in. w Alberville czy Calgary.

„Podhale jest dla polskiego hokeja tym, co CSKA Moskwa dla rosyjskiego czy Montreal Canadiens dla hokeja kanadyjskiego. (…) W pierwszych dziesięciu latach rozgrywek o Puchar Europy Podhale wystąpiło w 5 edycjach i znalazło się na 10. miejscu listy wszechczasów w klasyfikacji klubowej.”

Prezydent Międzynarodowej Federacji Hokeja na Lodzie pan René Fasel

Źródło: http://podhalenowytarg.pl/kh/club/podhale-nowy-targ/

KLGS – nowy partner “Szarotek” zaprasza na dzisiejszy mecz o 18:00 na Miejskiej Hali Lodowej w Nowym Targu!

Zapraszamy na Nasz kanał na YouTube! : https://www.youtube.com/channel/UC1Ksz8qy_IfnjNJHUkBmQCg
oraz Facebook: https://www.facebook.com/klgspcim
Poprzedni post na blogu: https://klgs2022.krasti.pl/blog/wyroby-z-tworzyw-sztucznych/

ADRES
KLGS Sp. z o.o.
Pcim 1512
32-432 Pcim

TELEFON
(+48) 12 274 32 23

EMAIL
klgs@klgs.pl

ZNAJDŹ NAS NA

Realizacja krasti.pl